21.12.12 - więcej zabawy ewa nie miała

mówię cześć i zmykam angażować się dalej w pakowanie prezentów. moja kochana host rodzinka poprosiła mnie o zapakowanie tony (dosłownie!) prezentów dla dzieciaków. i tylko patrzę jak mi się robi coraz smutniej, że ja takiego dzieciństwa nie miałam. ale dobra, na ciekawe życie, trzeba samemu zapracować!od jakiegoś czasu mam plan założenia nowego bloga. właściwie to zamknięcie tego i rozpoczęcie czegoś nowego, z ładnym layoutem, z własną domeną i serwerem. i teraz pytanie do ludzi, którzy tu zaglądają: czy będziecie wtedy czytać mojego bloga, czy budowanie społeczności zacznę całkiem od zera? chciałabym poznać opinię, żeby wiedzieć na co się przygotować, kiedy już się wszystko dokona. bo ewa ma zamiar zostać pełnoetatowym blogerem.

kolejna sprawa to to, że kupiłam sobie kamerę, a potem wymieniłam na inną. tutaj macie próby prób, czyli dzień wczoraj i dzień dzisiaj. 
prawda, że jakość nie do porównania? :D

3 komentarze:

 1. ale miło się Ciebie ogląda!
  Ha, a co do bloga to nawet fajny pomysł :) W każdym bądź razie, ja będę nadal Twoją czytelniczką ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bez porównania. Teraz masz jakość HD. Dojrzymy każdą niedoskonałość ;p Nie musiałaś dopłacać?
  Co do nowego, pięknego layoutu, zamierzasz zagłębić się w html na poważnie, czy wybulić parę(naście/dziesiąt) ciężko zapracowanych funciorów na gotowca i go dopieścić?
  Ps. Zerknij, jak zrobiła anwena (blogerka włosowa) po przeniesieniu się około miesiąc temu na swoją domenę: anwena.blogspot.co.uk. Wpisując stary adres z blogspota przekierowuje na nowy, i ja bynajmniej śledząc jej stary blog nic nie musiałam robić, by dalej wyświetlał się w aktualnościach na bloggerze. Nie pytaj mnie o szczegóły, wiedz, że to jest do zrobienia :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Pozdrowienia również od Ewy. Daj znać, a będę wpadać. Wesołych Świąt i najlepsze życzenia imieninowe, bo ja własne przez szum świąteczny jakoś przegapiam:)

  OdpowiedzUsuń