28.08.12 - moment krytyczny

dopiero przed chwilą uświadomiłam sobie mój wybór. będzie mi ciężko zostawić w małopolsce wszystkich najbliższych i wyruszyć w świat. wylałam rzekę łez i zamarzałam do szpiku kości siedząc z rodzinką na ganku. z każdą chwilą uświadamiałam sobie, że zanim tu wrócę minie sporo czasu i wiele się zmieni.
"twój wybór wymagał sporo odwagi" - słowa mojej mamy nadal dźwięczą mi w uszach. i jak tu mówić o odwadze, kiedy przychodzą coraz silniejsze emocje? mam świadomość, że ten moment krytyczny potrwa zaledwie przez jakiś ułamek mojego życia. za tydzień wszystko wróci do normy, za miesiąc pochłonie mnie zupełnie nowa rzeczywistość... ale tęsknota pozostanie.


bestia
zuzanna

prezenty to coś na co chciałam zwrócić szczególną uwagę, ale zabrakło mi inwencji twórczej. inspirowałam się niektórymi radami au pairek z forum. chciałam, żeby to były rzeczy, które nie zostaną rzucone w kąt po pierwszej zabawie, a pozostaną nieco dłużej w użytkowaniu (albo po prostu zostaną skonsumowane ze smakiem). 
dla dzieciaków: chłopczyk 5 lat - model helikoptera do malowania, obrazek na płótnie z farbkami także do malowania, wycinankę oraz miecz do robienia baniek. dla dziewczynki 10 lat - obrazek do malowania na płótnie, duży zestaw malarski z palet i farbami (którego de facto nie ma na zdjęciu), ołówek, świecący długopis-szminkę oraz opaskę  :) do wspólnej zabawy wzięłam bierki. oprócz tego postanowiłam wziąć pyszne michałki, których pyszność należy szerzyć wśród ludzi! dla rodziców kupiłam krupnik miodowy, powidła z krakowskiego kredensu oraz czekoladę w ozdobnym opakowaniu z wawelem.  :) 

3 komentarze:

 1. Hahahah mam takie same bańki mydlane tylko dla własnego użytku ;) Piękne zdjęcie kota i cóż mogę jeszcze dodać, tęsknota będzie na pewno dlatego warto zawsze być czymś zajętym aby nie mieć kiedy głębiej tego analizować

  OdpowiedzUsuń
 2. wow Domek z drewna ! Chyba muszę Cię kiedyś odwiedzić ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. o tak Irlandia jest super - ja zawsze wychwalam więc jak najbardziej zapraszam! Kocham ten kraj! :D
  A dokąd wyjeżdżasz? I na ile? :)
  Prezenty bardzo fajne :) Ja w tym roku kupiłam dla chłopca klocki, a dla dziewczynki grę grzybobranie i do tej pory bawią się tymi zabawkami więc prezenty trafione! :)

  OdpowiedzUsuń