21.11.12 - nowe dziecko

chciałam Wam przedstawić moje nowe dziecko, czyli stronę zrzeszającą społeczność blogujących au pair. od razu też apeluję do wszystkich operek, które to czytają o wypełnienie formularza i pozostawienie jakiegoś komentarza co o tym sądzicie.niedawno wpadłam na pomysł, żeby założyć bloga z listą blogów operek, a dzisiaj udało mi się to zadanie zrealizować. teraz tylko wszystko w Waszych rękach - czekam  na maile ze zgłoszeniami. wiem, że jeżeli blog osiągnie kilkadziesiąt pozycji, będzie on dobrym źródłem ruchu dla Waszych stron. 

pomysł wydaje mi się całkiem zrozumiały - pomoże nam - au pair - odnaleźć się w czeluściach internetu i pozwoli na rozpowszechnienie programu. a osoby, które właśnie myślą o wyjeździe za granicę, będą mogły odnaleźć informacje z pierwszej ręki.

a Wy, co o tym sądzicie? czy taka lista wydaje się potrzebna, czy może raczej zbędna.

zachęcam do odwiedzenia: http://blogi-au-pair.blogspot.com

pozdrawiam

6 komentarzy:

 1. To bardzo dobry pomysł, teraz jest właśnie dużo taki stron co skupiają blogi o tej samej tematyce przez co łatwiej jest znaleźć to czego sie szuka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Napisałam maila. To jest świetny pomysł ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny pomysł, popieram! Na pewno będę zaglądać, bo sama kiedyś chciałabym jako Au-Pair wyjechać ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję pomysłu! Chętnie poznam zapisane tam blogi. Nie planuję wyjechać, jednak zawsze ten program mnie interesował. :) Teraz poznanie go "od kuchni" będzie znacznie łatwiejsze.
  Powodzenia w prowadzeniu blogowej grupy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej :)
  Zapraszam Cię do zabawy Liebster Blog: http://malymikrokami.blogspot.com/2012/11/dzisiaj-inaczej.html

  OdpowiedzUsuń